Pro koho je FPG Money Expo Trading?

Pro začínající a mírně pokročilé tradery, kteří mají zájem o praktické informace a žhavé novinky z oblasti obchodování na finančních trzích. Většina přednášek je úzce tematicky vymezena – stejně jako workshopy. Takže pokud jste zvídaví a hledáte to nejlepší, jste tu správně. Těšíme se na vás.

Jak bude vypadat finální program?

V první fázi do konce února jsme spustili web a předprodej vstupenek pro účastníky minulých ročníků. Během března postupně odkryjeme program online části i následného živého setkání. Můžete se těšit na více než 20 hodin plných informací a tipů.

V jakém jazyce bude konference?

Veškeré přednášky budou v češtině, a to i v případě zahraničních spíkrů, které budou v online části otitulkované, naživo v KC City pak překládané přímo na podiu.

Jak bude probíhat online část konference?

Při koupi vstupenky si vytvoříte registraci, která bude sloužit také pro přístup do zabezpečené online sekce, kde budete moci sledovat jednotlivá videa z online části konference. Každý den budou k dispozici 2-3 přednášky. Samozřejmě ani letos nebude chybět oblíbený Live Trading. Přednášky pro daný den vám zpřístupníme každý den ve 20:00. Výjimkou bude již zmíněný Live Trading, který začne již v odpoledních hodinách. Možnost shlédnout přednášky, nebo se k nim znovu vrátit, budete mít ještě více než měsíc po skončení akce, tj. do konce května 2018. Online část konference si můžete vychutnat v klidu domova či kdekoliv jinde, kde máte přístup k internetu.

Kdy mám přijet na sobotní, fyzickou část konference?

Program sobotní akce začíná v 9:00. Pokud si chcete vše opravdu užít, přijeďte v sobotu již po osmé hodině, ať máte dostatek času se zorientovat a nasát atmosféru.

Kdy začíná registrace účastníků?

Hlavní vchod Konferenčního centra City se otevře v sobotu v 8:00. Ve stejný čas bude zahájena také registrace účastníků.

Mohu někde poblíž zaparkovat?

Ano, bez problému v okolních ulicích nebo v nedalekém obchodním centru Arkády Pankrác (o víkendech je zde parkování zdarma).

Na kdy si mám naplánovat odjezd?

Celý program konference bude zakončený společným rautem, který začne v 18:00, hned po poslední přednášce. Vyplatí se však počítat s rezervou, protože dle zkušeností z minulých ročníků budete mít po nabitém programu jistě v hlavě plno myšlenek a dotazů, které vám spíkři rádi zodpoví. Stejně tak si určitě budete chtít na závěr vyměnit pár poznatků a dojmů i s ostatními účastníky.

 

Máte jiný dotaz? Kontaktujte nás na info@f-p-g.cz, rádi vám odpovíme.

Tým MoneyExpo